Kancelaria Komornika Sądowego Jacka Bogiela powstała w 1999r. na warszawskiej Woli. Od tamtego czasu rozwinęła się do stanu 127 pracowników, głównie młodych i dobrze wykształconych osób.

Lata doświadczenia pozwoliły na stworzenie świetnie zorganizowanej i dobrze funkcjonującej struktury, a dzięki wdrożonym w kancelarii systemom możliwa jest szybka i skuteczna egzekucja należności.

Kancelaria pracuje na systemie operacyjnym SQL Komornik, poprzez e-Sąd EPU obsługuje wnioski egzekucyjne składane w formie elektronicznej, posiada dostęp do elektronicznego systemu OGNIVO-służący do poszukiwania rachunków bankowych dłużników, bazy PESEL-NET oraz do CEPIK-Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców.

Ponadto w celu uzyskania informacji o płatnikach składek odpytuje ZUS w formie elektronicznej.

W celu usprawnienia współpracy, każdy z wierzycieli może uzyskać dostęp do systemu KOMORNIK ONLINE, który umożliwia poprzez przeglądarkę WWW wgląd w listę czynności przeprowadzonych w jego sprawach oraz ewentualny eksport wszystkich danych do plików xml.

Z kancelarią można skontaktować się drogą mailową oraz poprzez mocno rozbudowany dział Telefonicznej Obsługi Interesantów.